Biznesa pasaule var būt drudžaina. Lai sekotu visām nepieciešamajām darbībām, Insly sistēma ļauj paneļa kalendāram pievienot atgādinājumus un uzdevumus, lai jums vienmēr būtu pārskats par to, kas vēl ir jādara.

Uzdevumu un atgādinājumu pievienošana

Jums ir vairākas iespējas, kā sistēmai pievienot uzdevumus un atgādinājumus. Pirmā iespēja ir to izdarīt tieši no informācijas paneļa.

Kad atrodaties informācijas panelī, jums vajadzētu redzēt sadaļu “Atgādinājumi”. Šeit tiek parādīti visi neizpildītie atgādinājumi un uzdevumi.

Lai pievienotu jaunu uzdevumu, noklikšķiniet uz pogas "Pievienot".

Tagad tiek parādīts jauns logs:

Šeit ir daudz iespēju konfigurēt uzdevumu:

• Izvēloties atbildīgo, uzdevumu varat pievienot tikai sev, visiem brokeriem vai konkrēti kādam citam. Tas maina to, kurš redzēs uzdevumu savā kalendārā.

• Pievienojot klientu, uzdevums tiks saistīts ar konkrētu klientu, un to varēs redzēt zem šī klienta kartes.

• Varat arī izvēlēties šī uzdevuma prioritāti. Vēlāk jūs varat kārtot uzdevumus sadaļā "Atgādinājumi" pēc prioritātes.

• Atzīmējot izvēles rūtiņu "Atgādinājums", jūs atzīmējat, ka uzdevums atzīmētajā laikā parādīsies sadaļā "Atgādinājumi". Ja tas nav atzīmēts, tas tiks parādīts tikai kalendārā.

Lai kalendāra skatā redzētu uzdevumus un atgādinājumus, vienkārši noklikšķiniet uz cilnes Kalendārs:

Uzdevumus var pievienot arī no

• Klienta profila;

• polises;

• atlīdzības.

Uzdevumu izpilde / dzēšana

Kad esat pabeidzis uzdevumus, varat vienkārši noklikšķināt uz uzdevuma un noklikšķināt uz pogas "Pabeigt", lai noņemtu uzdevumu no kalendāra un sadaļas "Atgādinājumi". Ja uzdevumu esat izveidojis kļūdas dēļ, varat to izdzēst, noklikšķinot uz pogas "Dzēst".

Projektu veidošana

Dažreiz ir jāapkopo visi uzdevumi saskaņā ar konkrētu projektu. Insly sistēmā jūs varat izveidot projektus, lai to izdarītu.

Lai pievienotu projektus, dodieties uz cilni "Projekti" un noklikšķiniet uz pogas "Pievienot projektu".

Tagad tiek atvērts jauns logs. Vienkārši aizpildiet nepieciešamos laukus un noklikšķiniet uz pogas "Pievienot projektu".

Projekta pārskata lapā tagad varat pievienot uzdevumus arī šiem projektiem. Uzdevumi tiks saistīti arī ar klientu, kurš bija saistīts ar projektu, un tos var redzēt klienta pārskata kartītē.

Did this answer your question?