Dažreiz administratori vēlas katram lietotājam piešķirt pielāgotas atļaujas. Par laimi, Insly sistēma ir veidota tā, ka atļauju pārvaldīšana ir vienkārša.

Lietotāju atļauju rediģēšana

Lai rediģētu lietotāju atļaujas, vispirms ir jādodas uz sistēmas iestatījumiem, augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz "pelēkā zobrata" un atverot "Lietotāji". Tagad jūs varat redzēt pievienoto lietotāju sarakstu savā sistēmā. Ja jums ir nepieciešams kādu noņemt, to varat izdarīt, noklikšķinot uz pogas "zīmulis" pēc tam, kad lietotājs rediģē lietotāja kontu, atrodiet lauku "Statuss" un atzīmējiet to kā "neaktīvu".

Kā darbojas lietotāju atļaujas?

Viegli! Visas atļaujas piešķir lietotājiem zināmu privilēģiju piekļūt vai modificēt sava veida datus, pamatojoties uz atlasi. To, ko tieši kāds spēj izdarīt, nosaka instances administrators.

Pielāgotas atļaujas

Atļauju rediģēšana ir vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas "zīmulis" pēc lietotāja, lai rediģētu šī lietotāja kontu un no visām iespējām atlasītu piemērotus lodziņus. Ja esat atlasījis visas atļaujas, kuras vēlaties piešķirt šim konkrētajam lietotājam, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt".

Ja, piemēram, katram jūsu sistēmas brokerim ir jābūt vienādām tiesībām, jūs varat vienkārši nokopēt tiesības no pirmā brokera - jums visiem nav jāpievieno tās pašas precīzās atļaujas. To var izdarīt, nolaižamajā laukā “Kopēt lomas no lietotāja” izvēloties lietotāju, kuru vēlaties kopēt.

Piekļuve datiem

Ja tā vietā vēlaties lietotājam piešķirt augstākas vai mazākas tiesības, varat vienkārši izvēlēties kādu no šīm iespējām:

  1. "Var apstrādāt tikai savus datus" - tas ir ārkārtīgi vienkāršs un gandrīz nedod nekādas atļaujas. Papildu atļaujas varat pievienot manuāli, izmantojot iepriekš norādītās opcijas.

  2. "Var apskatīt visus datus, labot tikai savus" - tas ir pats par sevi saprotams un tam ir vidēja līmeņa atļaujas.

  3. "Var apskatīt un labot visus datus" - šim lietotājam ir visas atļaujas, un nav nepieciešams manuāli atzīmēt papildu opcijas. Ja vēlaties pievienot šim lietotājam administratīvās tiesības, vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu "Uzrauga tiesības". Lietotāji ar uzraudzītāja tiesībām var rediģēt citu lietotāju iestatījumus (es restartēju paroles, pievienoju jaunus lietotājus utt.).

Did this answer your question?